Злочинці із Інтернету.

Де б Ви не перебували чи в Соціальній мережі, чи в чаті, чи на форумі ви можете стикнутися з кримінальними елементами Інтернету. Які слідкують за Вами і вибирають час і шпаринку, щоб Вас пограбувати. Вони ховаються від Вас під масками видуманих імен, вдають із себе добропорядних членів віртуального соціуму, а насправді готують злочин. Кожен з них має свою кіберзлочинну професію. Дізнаємось про них.

Хакер (англ. Hacker) — особа, що намагається отримати несанкціонований доступ до комп'ютерних систем, як правило з метою отримання матеріальної вигоди. Це професіонали високого рівня, але з душею грабіжника. Вонибезжальні до Всіх і за гроші викрадуть любу інформацію, або переведуть собі з твого електронного рахунку всі кошти.

Кулхацкер - (від англ. cool hacker) дилетант який намагається бути схожим на професіонала. Назва «кулхацкер» іронізує над тим, що така людина, вважаючи себе крутим хакером (англ. cool hacker), настільки безграмотний, що навіть не може правильно прочитати по-англійськи те, як він себе називає

Скрипткі́ді (англ. script kiddie) — той хто користується скриптами або програмами, розробленими іншими, для атаки комп'ютерних систем і мереж, не розуміючи механізму їх дії.

Комп’ютерні тролі – як правило вештаються в соціальних мережах, чатах, форумах. Троль герой дитячих казок, потворна, неприємна істоти, яка творить зло і завдає шкоду. Вони займаються Тролінгом - розміщуючи на форумах, у групах новин, у вікі-проектах та ін. провокаційних повідомлення, образи, провокативні фото. Займаються словоблудством розпускаючи не існуючі плітки з метою дискредитації конкретної людини, політичної партії чи навіть цілої країни. «Тролів» наймають для кібервійн, чи політичних інтриг. Вони поширюють неправдиву , образливу інформацію. Кажуть в Россії за розповсюдження негативної інформації про Україну, спецслужби платять до 700$ Тролі також вважають що їх діяльність є безкарною.

Ignorantia juris non excusat — незнання закону не звільняє від відповідальності.

Ось витяг із Кримінального Кодексу України.
Стаття361.
Кримінального Кодексу України про комп’ютерні злочини Незаконне втручання в роботу автоматизованих електронно-обчислювальних машин, їх систем чи комп'ютерних мереж, розповсюдження комп'ютерного вірусу… що призвело до перекручення чи знищення комп'ютерної інформації або носіїв такої інформації Караються: штрафом до 70 неоподатковуваних мінімумів (1190 грн), або обмеженням волі чи виправними роботами на строк до 2 років. Якщо заподіяно істотної шкоди або вчинено повторно, чи групою осіб. Караються: позбавленням волі на строк від 3 до 5 років.

Стаття 363.
Порушення правил експлуатації, або істотне порушення роботи таких машин чи комп'ютерних мереж, що спичинило викрадення, перекручення чи знищення комп'ютерної інформації, засобів її захисту, або незаконне копіювання комп'ютерної інформації. Карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів, або виправними роботами на строк до 2 років. Якщо заподіяно істотної шкоди. Карається штрафом до 100 неоподатковуваних мінімумів, або виправними роботами до 2 років, або обмеженням волі до 5 років.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як взнати власника сайту.

Що таке "розкручена сторінка"? Що таке Google PR?

Програма для створення інтерєру та дизайну меблів PRO100